Notebook Eco Writers A5 Dotted Kraft by Letts
Features
- White paper
- Sewn bound construction
- Elastic closure
- Back pocket
- 100% recycled material
Specifications
- 96 dotted grid pages
- Size: A5 (W148mm x H210mm)
#School #Office #Stationery
(5059145500659)
| SKU | 5059145500659 |
| Model # | 990261 |
| Barcode # | 5059145500659 |
| Brand | Letts of London |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.148m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997