Collins Notebook Metro Melbourne A5 Pink ML15R.50
$11.95
RRP $20.99
SAVE 43%
Only 1 left
Collins Notebook Metro Melbourne A5 Pink ML15R.50
Similar to the diary version, the Metropolitan Melbourne notebook has a vibrant jacket cover to keep all your thoughts together.
Features
- Lay flat, ruled pages
- Pen loop
- 2 Co-ordinating ribbon marker
- Translucent pockets Specifications
- 192 pages
- 70gsm cream paper
- Size: A5
- Dimensions: 154mm (w) x 216mm (h)
#School #Office #Stationery
(5017321774492)
| SKU | 5017321774492 |
| Model # | ML15R.49 |
| Barcode # | 5017321774492 |
| Brand | Collins Debden |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997