Nanoblock Pokemon Eevee NBPM_005
For all Pokemon fans out there, this is an absolute must-have. Pokemon nanoblocks, you gotta catch 'em all, collect 'em all and make 'em all.
The original micro-sized building block. nanoblock is a building block hobby with its smallest block measuring at a mere 4 x 4 x 5mm. Small blocks, big fun.
Specifications
- Package size (W x H x D): 105 x 180 x 13mm
- Finished size (W x H x D): 55 x 44 x 64mm
- Pieces: 130
- Difficulty Level: 2 Stars
- Age: 12+
#Toy #Collect #Play
(4972825146231)
| SKU | 4972825146231 |
| Model # | NBPM_005 |
| Barcode # | 4972825146231 |
| Brand | nanoblock |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.015m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997