My Buddy Bear Plush 23cm Graduation Bear, Korimco 250234966
$27.99
RRP $33.99
SAVE 18%
Only 2 left
Graduation Bear Buddy
Congratulate a graduate with a snuggly and heartwarming gift, Buddy the Graduation Teddy Bear. Buddy is soft, inviting, and dressed with a beaming smile that captures the joy of achievement.
Specifications
- Dimensions: approximately 23cm tall
- Made with premium, super-soft materials
- Recommended for ages 3+
- Wipe clean only
#plush toys #stuffed animals #soft toys #cuddly toys #teddy bears
(9312552604966)
| SKU | 9312552604966 |
| Model # | 250234966 |
| Barcode # | 9312552604966 |
| Brand | My Buddy Bear |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997