My Australia Tea Towel 45x78cm Australian Wildlife Pink, EJF JTWL-P
$9.99
RRP $11.99
SAVE 17%
Only 1 left
My Australia Tea Towel 45x78cm Australian Wildlife Pink
Bring the beauty of the bush to your home with this charming Australian Wildlife Tea Towel! Featuring a vibrant design of iconic native animals like kangaroos, koalas, platypus, echidna, and kookaburra, this tea towel is both a practical kitchen essential and a stunning piece of Aussie-inspired art.
Specifications
- Dimensions: 45 x 78cm
- Material: 100% Cotton
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9318173001887)
| SKU | 9318173001887 |
| Model # | JTWL-P |
| Barcode # | 9318173001887 |
| Brand | My Australia |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997