Muslim Wrap Baby ABC 105x105cm 100% Cotton, Splosh BBY202 Baby Gift
$7.95
RRP $19.95
SAVE 60%
Only 1 left
Baby ABC Muslin Wrap
Boasting colourful designs with a focus on utility, the Baby range features the ultimate blend of aesthetic and tactile products that inspire and encourage little ones' development.
Features
- Made from super-soft, breathable 100% cotton muslin wrap
- Comes in a coloured belly band
Specifications
- Size: 105 x 105cm
#Splosh #gift #fashion #accessories #baby
(9332519126782)
| SKU | 9332519126782 |
| Model # | BBY202 |
| Barcode # | 9332519126782 |
| Brand | SPLOSH |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.180m |
| Assembled Height | 0.069m |
| Assembled Width | 0.070m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997