Music Box Rocking Horse Baby Boy Silver Plated Blue Baby Gift Gibson Gifts 20405
$42.99
RRP $52.99
SAVE 19%
Only 2 left
Musical Rocking Horse from Gibson Gifts
Silver-plated with light blue accents, this musical rocking horse is a great addition to your favourite small person's room.
Features
- Wind up the music box to play a gentle tune and watch the horse go around
- Perfect gift for Baby Boy
- Dimensions (D x H): 8 x 9cm
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9314777204051)
| SKU | 9314777204051 |
| Model # | 20405 |
| Barcode # | 9314777204051 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.080m |
| Assembled Height | 0.079m |
| Assembled Width | 0.080m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997