Mug Jewelled Fabulous 21 Happy Birthday, Gibson Gifts 20828
$13.95
RRP $19.95
SAVE 30%
SOLD OUT
Gibson Gifts Jewelled Mug
Gibson Gifts' Jewelled Collection offers a wide collection of beautiful gifts that are perfectly suited to Marriages, Anniversaries, and more. This Fine China Mug makes a great gift for her.
Box Dimensions: 13 x 13 x 10cm
Print: Fabulous 21 Happy Birthday
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9314777208288)
| SKU | 9314777208288 |
| Model # | 20828 |
| Barcode # | 9314777208288 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.130m |
| Assembled Height | 0.099m |
| Assembled Width | 0.130m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997