More Than Words Figurine 27cm Angel of Mine ATS-MTW9610
More Than Words Figurine
Figure of Father and Daughter
A stunning and expressive sentiment-based figurine inspired by the talented sculptor Neil Welch. Charged with emotion this figurine captures an emotional moment and special occasion through a poignant pose that powerfully expresses unspoken words straight from the heart.
Specifications
- Presented in a printed gift box, for great gift-giving
- Designed and created in the UK
- Materials: Resin
- Height: 27cm
#Collect #Display #Gift #Home D
(5060083429759)
| SKU | 5060083429759 |
| Model # | MTW9610 |
| Barcode # | 5060083429759 |
| Brand | More Than Words |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.240m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Shipping Cubic | 0.008112000m3 |
| Assembled Length | 0.160m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997