MOR To The Moon And Back Gift Set - Star Bright Duo In Peony Dew
Cosmic landscapes and shooting stars create a nostalgic and heartfelt landscape for encased treasures. Moon, stars and sky above, this beautifully packaged gift is inspired by love. Makes a great gift for her.
Includes
- 1 x Peony Dew Body Wash 250mL
- 1 x Peony Dew Body Lotion 250mL
Gift set valued at $39.90
Fragrance, perfume, gift idea.
(9332402034453)
| SKU | 9332402034453 |
| Model # | GP437 |
| Barcode # | 9332402034453 |
| Brand | MOR |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.120m |
| Assembled Height | 0.179m |
| Assembled Width | 0.060m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997