MOR To The Moon And Back Gift Set - Spectacular Trio Set
Cosmic landscapes and shooting stars create a nostalgic and heartfelt landscape for encased treasures. Moon, stars and sky above, this beautifully packaged gift is inspired by love. Makes a great gift for her.
Includes
- 1 x Marshmallow Hand & Body Wash 500mL
- 1 x Marshmallow Hand & Body Milk 500mL
- 1 x Destination Style Barcelona Train Case
Gift set valued at $128.85
Fragrance, perfume, gift idea.
(9332402034590)
| SKU | 9332402034590 |
| Model # | GP440 |
| Barcode # | 9332402034590 |
| Brand | MOR |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.270m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.281m |
| Assembled Width | 0.110m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997