MOR Gift Set Bohemienne Paradise Bohemienne Hand Cream 50mL & Perfume Oil 9mL GP446
Bohemienne Paradise Gift Set
Little Luxuries Bohemienne Hand Cream & Perfume Oil
Create a sense of paradise with a vitamin enriched hand cream and fragrant perfume oil containing a sumptuous blend of sweet almond and avocado oils in the spellbinding scent of Bohemienne.
Fragrance Notes
- Top: Strawberry, Mandarin, Cassis, Orange Blossom
- Middle: White Jasmine, Sugar, Apple
- Base: Musk, Peach, Raspberry
Little Luxuries Bohemienne Hand Cream
- This light formula includes nourishing Shea Butter, Cocoa Butter & Vitamin E to leave your hands feeling deliciously silky smooth and moisturised.
- Weight: 50mL
- Directions: Apply a small amount of Hand Cream and massage gently, from the fingertips to the wrist. Repeat the application as required throughout the day.
Little Luxuries Bohemienne Perfume Oil
- Bountiful with Rosehip, Vitamin E, Sweet Almond Oil and flourishing with fragrance for silky-soft skin and perfectly perfumed pulse points.
- Weight: 9mL
Made in Australia
Fragrance, perfume, gift idea.
(9332402034842)
| SKU | 9332402034842 |
| Model # | GP446 |
| Barcode # | 9332402034842 |
| Brand | MOR |
| Shipping Weight | 0.1600kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.270m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997