Moleskine Classic Notebook Large - Black, Ruled, Soft Cover
$27.95
RRP $45.99
SAVE 39%
SOLD OUT
Moleskine Classic Notebook Large
- Black, Ruled, Soft Cover
Moleskine Classic Collection Large Ruled Soft Cover Notebook in Black
- Ruled Paper
- Soft Cover with elastic closure and bookmark ribbon
- Expandable Inner-Pocket
- FSC Certified Paper, Acid-Free
#School #Office #Stationery
(9788883707162)
| SKU | 9788883707162 |
| Model # | 9788883707162 |
| Barcode # | 9788883707162 |
| Brand | Moleskine |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997