Moleskine Cahier Journal Set of 3 Extra Large - Black, Squared QP322
$28.95
RRP $36.99
SAVE 22%
SOLD OUT
Moleskine Cahier Journal Set of 3 Extra Large
- Black, Squared
The Moleskine Cahiers are journals with a flexible heavy-duty writable cardboard cover in cranberry red with visible stitching on the spine.
The last 16 sheets are detachable and there is a pocket for loose notes. Each set of 3 pieces includes the Moleskine history. With acid free paper and ruled pages.
#School #Office #Stationery
(9788883705021)
| SKU | 9788883705021 |
| Model # | QP321 |
| Barcode # | 9788883705021 |
| Brand | Moleskine |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.015m |
| Assembled Height | 0.249m |
| Assembled Width | 0.190m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997