Moleskine Cahier Journal Set of 3 Extra Large - Brisk Blue, Plain
$26.95
RRP $36.99
SAVE 27%
SOLD OUT
Moleskine Cahier Journal Set of 3 Extra Large
- Brisk Blue, Plain
The Moleskine Cahiers are journals with a flexible heavy-duty writable cardboard cover in cranberry red with visible stitching on the spine.
120 Pages
#School #Office #Stationery
(8058647629636)
| SKU | 8058647629636 |
| Model # | 8058647629636 |
| Barcode # | 8058647629636 |
| Brand | Moleskine |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997