Mini Lined Journal By Paperblanks
Journals have an elastic close
Contains:
Memento pouch
Smyth sewn binding
Acid-free, sustainable forest paper
Features:
Hardcover
English
Product Dimensions: Approx 10 x 14cm
Weight: Approx 180g
Pages: 176
(9781439731390)
| SKU | 9781439731390 |
| Model # | PB3139-0 |
| Barcode # | 9781439731390 |
| Brand | Paperblanks |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.320m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997