Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Penguin, Whitehill MTM329-01
$22.99
RRP $29.95
SAVE 23%
Only 2 left
Metalmorphose Penguin Keyring
Add this adorable penguin to your keychain to carry around your favourite flightless bird everywhere you go.
Quote on gift box: You're my favorite penguin in this whole waddle world
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006064236)
| SKU | 5404006064236 |
| Model # | MTM329-01 |
| Barcode # | 5404006064236 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997