Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Luggage, Whitehill MTM162-01
$20.99
RRP $29.95
SAVE 30%
Only 3 left
Metalmorphose Luggage Keyring
The Luggage keychain by Metalmorphose is not only a functional accessory, but also a statement piece for you to bring on all your travels.
Quote on gift box: You got to understand what's essential when you start to pack your suitcase
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006055357)
| SKU | 5404006055357 |
| Model # | MTM162-01 |
| Barcode # | 5404006055357 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997