Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Koala Family MTM-KKO
$16.99
RRP $26.95
SAVE 37%
Only 1 left
Metalmorphose Keychain Koala Family
High quality keyring with Koala and Koala Baby. Perfect Aussie souvenir.
Message on box reads: I have all the koalafications to give amazing hugs
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006047888)
| SKU | 5404006047888 |
| Model # | MTM KKO |
| Barcode # | 5404006047888 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.035m |
| Assembled Height | 0.069m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997