Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Key To My Heart, Whitehill MTM365-01
$20.99
RRP $29.95
SAVE 30%
In Stock
Metalmorphose Key To My Heart Keyring
This beautiful gold and rose gold heart keyring, with it's fitting key, is the perfect romantic gift.
Quote on gift box: Your smile is the key to my heart
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006063970)
| SKU | 5404006063970 |
| Model # | MTM365-01 |
| Barcode # | 5404006063970 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997