Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Dumbbell MTM-KDUB
$18.99
RRP $26.95
SAVE 30%
SOLD OUT
Metalmorphose Keychain Dumbbell
High quality keyring with dumbbell and kettlebell. Perfect gift for the weight lifter.
Message on box reads: The only bad workout is the one you didn't do.
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006060269)
| SKU | 5404006060269 |
| Model # | MTM-KDUB |
| Barcode # | 5404006060269 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.035m |
| Assembled Height | 0.069m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997