Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Cocktail MTM-KCO
$14.95
RRP $26.95
SAVE 45%
In Stock
Metalmorphose Keychain Cocktail
Hight quality keyring with cocktail and shaker.
Message on box reads: I have mixed feelings about cocktails and then I drink them.
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006060443)
| SKU | 5404006060443 |
| Model # | MTM-KCO |
| Barcode # | 5404006060443 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.035m |
| Assembled Height | 0.069m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997