Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Chihuahua, Whitehill MTM254-01
$20.99
RRP $29.95
SAVE 30%
Only 2 left
Metalmorphose Chihuahua Keyring
Even the smallest of dogs can make a big impact on your heart! Carry around a miniature detailed version of man's best friend with you with this keyring.
Quote on gift box: Even the tiniest chihuahua is still a wolf at heart
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006047321)
| SKU | 5404006047321 |
| Model # | MTM254-01 |
| Barcode # | 5404006047321 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997