Metalmorphose Miniature 3D Metal Keychain - Basketball MTM-KBA
$12.99
RRP $26.95
SAVE 52%
Only 1 left
Metalmorphose Keychain Basketball
Keyring with basketcall shoe and ball.
Message on box reads: Game on, hoop strong!
Features
- Made using zinc alloy die casting
- Comes with 35mm steel split ring
- Painting technique ensures minimal scratching
- Individually gift boxed to make the perfect gift
#Metalmorphose #gift #fashion #accessories
(5404006060146)
| SKU | 5404006060146 |
| Model # | MTM KBA |
| Barcode # | 5404006060146 |
| Brand | Metalmorphose |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.035m |
| Assembled Height | 0.069m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997