Me To You Undated Planner A4 Weekly Desk Pad, Jasnor YG01S1505
$9.95
RRP $12.95
SAVE 23%
In Stock
Me To You Weekly Desk Pad Undated Planner
From iconic giftware brand Me To You comes this delightful weekly planner with pretty floral design. A stylish addition to any desk, this planner Ffeatures a week-to-a-page layout with extra room for general notes. Great for the office or home.
Specifications
- Size (Dimensions L x W): A4 (29.7 x 21cm)
- 52 pages
Features
- Message reads: A New Week, A New Beginning
- Desk planner pad with tear-off pages
#Calendar #Planner #Diary #Organiser #Office #Home
(5035924546919)
| SKU | 5035924546919 |
| Model # | YG01S1505 |
| Barcode # | 5035924546919 |
| Brand | Me To You |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997