MDI Figurine - Meerkat Family with Welcome Sign XP-ME/FW
$23.99
RRP $34.95
SAVE 31%
Only 3 left
MDI Figurine - Meerkat Family with Welcome Sign XP-ME/FW
Adorable family of meerkats holding a welcome sign Fur texture and realistic details look just like the real animal Made from sturdy polyresin with a luxurious, weighty feel Measures 6 inches
Specifications: 80(L) x 75(W) x 155(H) mm Brown box with colour label
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9318051148628)
| SKU | 9318051148628 |
| Model # | XP-ME/FW |
| Barcode # | 9318051148628 |
| Brand | MDI |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.270m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.110m |
| Assembled Height | 0.189m |
| Assembled Width | 0.110m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997