MDI Feet Speak Novelty Socks, One Size Fits All - French Bulldog DE-FS/FB
$5.99
RRP $12.95
SAVE 54%
SOLD OUT
MDI Feet Speak Novelty Socks, One Size Fits All
- French Bulldog
Specifications
- Designed in Australia
- One size fits all (heel to toe measurement approx. 21.5cm relaxed and 28cm stretched)
- Material: 78% cotton, 20% nylon, 2% lycra
- Care: Machine wash cold and air dry
#Gift #Fashion #Accessories
(9318051132283)
| SKU | 9318051132283 |
| Model # | DE-FS/FB |
| Barcode # | 9318051132283 |
| Brand | Feet Speak |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997