isGift Maverick 3-in-1 Rechargeable Flashlight
A compact 3-in-1 recharageable flashlight in handy carry case.
Specifications
- Light range up to 100m, with zoom feature for spotlight of 120 lumens and side COB strip light with 300 lumens
- Battery 400 MAH
- Dimensions: 9.1 x 2.1 x 2.5cm
- Material: Aluminium alloy
Features
- Lightweight Aluminium rechargeable flashlight
- Comes with USB charging cable.
#isGift #travel #gift #accessories
(9323307095380)
| SKU | 9323307095380 |
| Model # | IMA0122 |
| Barcode # | 9323307095380 |
| Brand | isGift |
| Assembled Length | 0.091m |
| Assembled Height | 0.019m |
| Assembled Width | 0.021m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997