Marja Leena Baby's First Tooth & First Curl Trinket Set Blue, Gibson Gifts 20359
Baby's First Tooth & First Curl Trinket Set from Gibson Gift
Safely store those special memories with this adorable Koala Tooth & Curl Trinket Box Set! Hold onto your bundle of joy's first toothy grin and tressy lock with two precious, porcelain heart-shaped boxes
- perfect for baby's birthday, christening, or a festive Christmas surprise. Any proud parent knows each milestone is another moment to treasure.
Features
- Made of ceramic
- Box Dimensions (W x H x D): 16 x 9 x 4cm
- Designed by Marja Leena with Gibson Gifts manufactured in China
#Gibson Gifts #gift #fashion #accessories
(9314777203597_blue)
| SKU | 9314777203597_blue |
| Model # | 20359 |
| Barcode # | 9314777203597 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.160m |
| Assembled Height | 0.079m |
| Assembled Width | 0.040m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997