Marja Leena Baby's First Egg Cup Set 3-Piece Pink, Baby Gift, Gibson Gifts 20357
$12.95
RRP $24.99
SAVE 48%
Only 2 left
Baby's First Egg Cup Set (3-Piece) from Gibson Gifts
Lovingly illustrated by talented artist Marja Leena, this 3-Piece Baby's First Egg Cup Set makes a great baby gift.
Features
- Includes: 1 x Egg Cup, 1 x Plate, 1 x Spoon
- Made from Ceramic
- Dishwasher safe
- Box Dimensions (W x H x D): 12 x 12 x 7cm
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9314777203573_pink)
| SKU | 9314777203573_pink |
| Model # | 20357 |
| Barcode # | 9314777203573 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.120m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.070m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997