Marja Leena Baby's First Cutlery Set 3-Piece Pink, Baby Gift, Gibson Gifts 20356
$15.95
RRP $21.99
SAVE 27%
Only 2 left
Baby's First Cutlery Set (3-Piece) from Gibson Gifts
Great for feeding the baby and also perfect for tiny little hands. Give your little one an easy way to learn to eat by themselves.
Features
- Includes: 1 x Spoon, 1 x Fork, 1 x Knife
- Made from Ceramic and Stainless Steel
- Dishwasher safe
- Box Dimensions (W x H x D): 13 x 16 x 1cm
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9314777203566_pink)
| SKU | 9314777203566_pink |
| Model # | 20356 |
| Barcode # | 9314777203566 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.002408000m3 |
| Assembled Length | 0.160m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.130m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997