Maped Technic Eraser 600 2 Pack
Conventional and effective, technic erasers by maped are ideal for precision use and are therefore suitable for all school levels.
Features
- Dust free, only one residue after erasing
- Highly effective forumation
- Manufactured in france
- Phthalate-Free
(3154141160684)
| SKU | 3154141160684 |
| Model # | 17125 |
| Barcode # | 3154144680103 |
| Brand | Maped |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.062m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.017m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997