Maped CreaCut Craft Scissors Set 120mm 5 Blades Assorted
$16.99
RRP $30.95
SAVE 45%
In Stock
Maped CreaCut Craft Scissors Set 120mm 5 Blades Assorted
Maped's Craft Scissors offer 5 assorted blades to produce a wide array of scissor-cut patterns, excellent for creating unique arts and crafts projects.
Features 5 assorted fibreglass blades. Blades can be interchanged to switch designs. Comes with protective plastic case for safe housing.
#School #Office #Stationery
(3154146010052)
| SKU | 3154146010052 |
| Model # | 8601005 |
| Barcode # | 3154146010052 |
| Brand | Maped |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997