Maped Colouring Pencils Color Peps Duo Colors Pack of 12
$3.99
RRP $12.00
SAVE 67%
SOLD OUT
MAPED COLOR PEPS DUO COLOUR PENCILS 12-PACK
Exclusive quality, functional originality, innovation. Maped colouring pencil range utilise bright and vibrant colours to bring life to any artwork piece.
Features
- Pack of 12 double-tip colouring in pencils = 24 colours
- Bright colours
#Maped #School #Office #Pen
(780411898686)
| SKU | 780411898686 |
| Model # | 8829600 |
| Barcode # | 3154148454205 |
| Brand | Maped |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.110m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.090m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997