Magnetic L Plates
- One Pair
Magnetic L Plates
- One Pair
Magnetic L Plate for learner drivers or driving instructors. Simply stick on or take of no adhiesive required and no sticky marks.
#School #Office #Stationery
(9335927000163)
| SKU | 9335927000163 |
| Model # | 9335927000163 |
| Barcode # | 9335927000163 |
| Brand | GNS |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997