Madmia Socks Ages 6-99 One Size Fits Most - Robot Novelty Socks
$30.99
RRP $36.90
SAVE 16%
SOLD OUT
Madmia Socks Ages 6-99 One Size Fits Most
- Robot Novelty Socks
We are nuts (and bolts) about these ultra-cool robot socks! Ready for action with their soccer balls and plush robot arms.
These socks are 'one size fits most' and are suitable for ages 6-99. They can fit adults but we recommend up to shoe size EU 41 equivalent to womens size 8/9 AU.
Cold hand wash only with extra care with wings and other accessories.
#Gift #Fashion #Accessories
(9355645001068)
| SKU | 9355645001068 |
| Model # | MM129 |
| Barcode # | 9355645001068 |
| Brand | Madmia |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.499m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997