Madmia Socks Ages 6-99 One Size Fits Most - Squirrel Novelty Socks
Madmia Socks Ages 6-99 One Size Fits Most
- Squirrel Novelty Socks
Introducing our brand-new MADMIA Squirrel Socks. Cuteness overload! With custom made love heart noses and a fluffy tail, these socks are bursting with cuteness and charm, perfect for any day.
These socks are 'one size fits most' and are suitable for ages 6-99. They can fit adults but we recommend up to shoe size EU 41 equivalent to womens size 8/9 AU.
Cold hand wash only with extra care with wings and other accessories.
#Gift #Fashion #Accessories
(9355645002560)
| SKU | 9355645002560 |
| Model # | MM214 |
| Barcode # | 9355645002560 |
| Brand | Madmia |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.499m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997