Madmia Socks Ages 6-99 One Size Fits Most - Barbie Extra Vibe Novelty Socks
Madmia Socks Ages 6-99 One Size Fits Most
- Barbie Extra Vibe Novelty Socks
Our BARBIE Socks are not just for the young at heart. They are perfect for anyone who loves to add a pop of colour and fun to their wardrobe. Whether you're a teenager, a young adult, or even a mature fashionista, these crazy knee-high socks are a must-have in your sock collection.
These socks are 'one size fits most' and are suitable for ages 6-99. They can fit adults but we recommend up to shoe size EU 41 equivalent to womens size 8/9 AU.
Cold hand wash only with extra care with wings and other accessories.
#Gift #Fashion #Accessories
(9355645002249)
| SKU | 9355645002249 |
| Model # | BA004 |
| Barcode # | 9355645002249 |
| Brand | Madmia |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.499m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997