Madmia Socks Ages 3-5 Toddler - SANRIO CINNAMOROLL, Novelty Socks
Madmia SANRIO CINNAMOROLL Socks
Cinnamoroll has landed, and he's cuter than ever! Say hello to our newest Cinnamoroll socks! One sock features Cinnamoroll in a blue sky, the other in a pink sky with balloons, both with fluffy 3D plush ears for extra cuteness! Designed with love and a touch of magic for Cinnamoroll fans who dream in pastel.
MADMIA socks are made with high-quality materials and are soft, comfortable and designed to last. Comes in toddler, kids and adult sizes.
CARE GUIDE:
Cold hand wash only with extra care with wings and other accessories. For optimal care of our socks, we recommend a cold hand wash, taking extra care with wings or other accessories. Proper washing is essential to maintain the quality and integrity of our products.
CARE GUIDE:
Toddler Socks. Most suitable size for children aged 3-5. If your little one is about to turn 6 soon we would recommend buying our standard 'Kids & Adults' size (for ages 6-99).
#Madmia #gift #fashion #accessories #socks
(9355645010015)
| SKU | 9355645010015 |
| Model # | 9355645010015 |
| Barcode # | 9355645010015 |
| Brand | Madmia |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997