Madmia SPARKLY RAINBOW Duffle Bag
Step into a world of magic and sparkle with our Limited Edition Sparkly Rainbow Bag with tassels. This bag isn't just an accessory, it's a sprinkle of magic, a dash of sparkle, and a rainbow of dreams come true! The possibilities are endless; a fun dance bag, day out bag, sleepover bag or for everyday fun and shine!
Dimensions: 27 x 41 x 18.4 cm plus 30cm tassels
#Madmia #gift #fashion #accessories #childrens bags
(SPARKLYRAINBOW)
| SKU | SPARKLYRAINBOW |
| Model # | SPARKLYRAINBOW |
| Barcode # | SPARKLYRAINBOW |
| Brand | Madmia |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997