Madmia MINI RAINBOW Crossbody Bag
Our iconic Rainbow Bag, is now in a smaller size! Step into a world filled with whimsy and shine with our cutest Mini rainbow crossbody bag with tassels! This bag isn't just an accessory, it's a sprinkle of sparkle, a tiny pinch of magic and a rainbow of dreams. It can be worn as a crossbody bag or around your waist as a bum bag.
Dimensions: 18.5 x 14 x 6cm plus 7.5cm tassels
#Madmia #gift #fashion #accessories #childrens bags
(9355645098778)
| SKU | 9355645098778 |
| Model # | 9355645098778 |
| Barcode # | 9355645098778 |
| Brand | Madmia |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997