Madmia CRAZY DAISY Backpack
Make every day bloom with our vibrant Flower Power Backpack! Featuring bold rainbow petals, adjustable straps in pink and purple, and a roomy circular centre, this backpack is bursting with colour and joy. It's the perfect accessory for kids and adults who love to stand out and carry happiness wherever they go!
#Madmia #gift #fashion #accessories #childrens bags
(CRAZYDAISY)
| SKU | CRAZYDAISY |
| Model # | CRAZYDAISY |
| Barcode # | CRAZYDAISY |
| Brand | Madmia |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997