Mad Dots- Wine Glass - 30th Birthday by Gibson Gifts, Birthday Gift 37064
$20.95
RRP $34.99
SAVE 40%
SOLD OUT
Mad Dots Wine Glass - 30th Birthday by Gibson Gifts
Message on wine glass: "Gorgeous at 30 Happy Birthday"
Specifications
- Dimensions: 22.5cm (height) x 6cm (diameter)
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9314777370640)
| SKU | 9314777370640 |
| Model # | 37064 |
| Barcode # | 9314777370640 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997