Lynsey Johnstone Hand Painted Stemmed Glass Oranges 20117
$20.95
RRP $34.95
SAVE 40%
SOLD OUT
Lynsey Johnstone Hand Painted Stemmed Glass Oranges
By Lynsey Johnstone art, Hand Painted Glassware and artwork is brought to life with beauty and intense colours of a country garden.
Packaging Dimensions: 9cm (Diameter) x 14cm (H)
- Care Instructions: Hand Wash Only
- Capacity: 600mL
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9314777201173)
| SKU | 9314777201173 |
| Model # | 20117 |
| Barcode # | 9314777201173 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997