Lynsey Johnstone Hand Painted Stemmed Glass Limes 20118
$14.95
RRP $34.95
SAVE 57%
Only 1 left
Lynsey Johnstone Hand Painted Stemmed Glass Limes
By Lynsey Johnstone art, Hand Painted Glassware and artwork is brought to life with beauty and intense colours of a country garden.
Packaging Dimensions: 9cm (Diameter) x 14cm (H)
- Care Instructions: Hand Wash Only
- Capacity: 600mL
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9314777201180)
| SKU | 9314777201180 |
| Model # | 20118 |
| Barcode # | 9314777201180 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997