Little Paws Collectible Figurine 13cm Mick Bulldog, Artisanau LP3054
$31.99
RRP $49.95
SAVE 36%
Only 2 left
Little Paws Collectible Figurine
A Charming Collectible for all dog lovers. This adorable collectible is affectionately sculpted in ceramistone, and full of irresistible charm, capturing the essence of our beloved furry friends.
Specifications
- Material: Ceramic
- Presented in a fun printed gift box, for great gift-giving
- Materials: Ceramistone
- Height approx. 13cm
#Collect #Display #Gift #Home D
(5060578090822)
| SKU | 5060578090822 |
| Model # | LP3054 |
| Barcode # | 5060578090822 |
| Brand | Little Paws |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.135m |
| Shipping Length | 0.210m |
| Assembled Length | 0.160m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997