Lil Dreamers Soft Touch Silicone LED Light - Unicorn RS-LTL/U MDI
$29.99
RRP $34.95
SAVE 14%
Only 2 left
Lil Dreamers Soft Touch Silicone LED Light - Unicorn RS-LTL/U MDI
Adorable serene unicorn LED touch lamp Activate and adjust 6 levels of brightness with just a touch
Soft silicone casing with efficient LED bulb Rechargeable battery with included charging cord
Specifications: 110(L) x 110(W) x 160(H) mm Colour box Lithium not replaceable LED bulb not replaceable
#Lighting #Lamp #Candle #Reading
(9318051133280)
| SKU | 9318051133280 |
| Model # | RS-LTL/U |
| Barcode # | 9318051133280 |
| Brand | MDI |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.270m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.130m |
| Assembled Height | 0.179m |
| Assembled Width | 0.110m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997