Landmark Sweethearts Birthday Stemless Wine Glass & Mug Gift Set 16th Happy Birthday SH035
$30.99
SOLD OUT
Sweethearts Birthday Stemless Wine Glass & Mug Gift Set
16th Happy Birthday
This Happy Birthday Sweethearts Collection Gift Set includes a beautiful ceramic mug and pearlescent glass with gold electroplated rims and decals.
Specifications
- Mug Capacity: 400mL
- Glass Capacity: 600mL
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9320383613170)
| SKU | 9320383613170 |
| Model # | SH035 |
| Barcode # | 9320383613170 |
| Brand | Landmark |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997