Landmark Sweethearts Birthday Photo Frame 4x6 Glass 50th Happy Birthday, PF170
$18.99
RRP $19.99
SAVE 5%
Only 2 left
Sweethearts Birthday Glass Photo Frame
50th Happy Birthday
Capture your once-in-a-lifetime moment with this beautiful Sweethearts Birthday Glass Photo Frame featuring gold electroplated decals and coloured rims.
Specifications
- Holds a 4x6 (10 x 15cm) photo
- Message reads: May all your dreams & wishes come true
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9320383614436)
| SKU | 9320383614436 |
| Model # | PF170 |
| Barcode # | 9320383614436 |
| Brand | Landmark |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.240m |
| Assembled Height | 0.179m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997