Landmark Insulated Stubby Holder 10.5cm Stainless Steel Barware BS165
$13.95
RRP $15.99
SAVE 13%
Only 1 left
Insulated Stainless Steel Stubby Holder
Lined with rubber to keep your favourite beverage cool this classic insulated stainless steel stubby holder will be the talk of the party.
Features
- Holds bottles and cans up to 375mL
- Engravable to really make it special
Specifications
- Material: Stainless Steel
- Dimensions (Packaging): 11 x 11 x 12cm
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9320383366212)
| SKU | 9320383366212 |
| Model # | 9320383366212 |
| Barcode # | 9320383366212 |
| Brand | Landmark |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.125m |
| Shipping Height | 0.125m |
| Shipping Length | 0.205m |
| Assembled Length | 0.095m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.095m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997